Naše služby

Výkopové práce

Výkopové práce

Výkopové práce zrealizujeme presne podľa vašej potreby. Zvládneme akúkoľvek výkopovú hĺbku. Na prácu používame moderné a výkonné stroje. Postaráme sa o výkopy pre základové pásy, základové dosky, žumpy, inžinierske siete, bazény, ČOV či pivnice. Zabezpečíme aj menšie práce ako napríklad prípravu zhutneného lôžka pod zámkovú dlažbu.
Búracie práce

Búracie práce

S búraním je spojených ďaleko viac starostí, ako ľudia očakávajú. S našou pomocou sa nepríjemnostiam búraniska poľahky vyhnete. Postaráme sa o všetko - ponúkame kompletnú demoláciu budov na kľúč. Zadáte nám úlohu a my ju rýchlo, cenovo výhodne a čisto zrealizujeme. Stavebnú suť z búraniska odvezieme na skládku, alebo sa postaráme o jej recykláciu. Demolujeme rôzne typy budov – veľké budovy, železobetónové objekty, tehlové stavby, strechy a tak ďalej. Na búranie používame špičkové stroje, ktoré si poradia aj s tým najodolnejším materiálom.
Terénne úpravy

Terénne úpravy

Stojí vašej vytúženej záhrade v ceste nevhodný terén? Pozemky len zriedka majú ideálny povrch. Našťastie nie je zložité ich upraviť podľa potreby. S našou pomocou zmeníte terén podľa vašich predstáv – a to rýchlo a za dobrú cenu. V prípade potreby zabezpečíme zhutnenie lôžka pre spevnené plochy.


 

Nákladná autodoprava vyklápačmi

Potrebujete doviezť štrkopiesky či kamenivo? Prípadne odviezť prebytočnú zeminu a stavebnú suť? Naše vyklápače zvládnu aj tie najnáročnejšie úlohy.

Recyklácia stavebnej sute

Recyklácia materiálov vám zníži náklady na prepravu a skladovania odpadu. Navyše je to ideálne riešenie z pohľadu životného prostredia. Na recykláciu je možné použiť odpad z demolácie budov, vozoviek a ďalších objektov. Recyklácia stavebnej sute je možné vykonať v mieste vzniku alebo v recyklačnom stredisku firmy.

Betónové žumpy

Súčasťou ponuky našej firmy sú aj železobetónové žumpy. So žumpou získate od nás dopravu zdarma.

Copyright © 2016 HUDIKOP - Zemné a výkopové práce - Ľubomír Húdik - HUDIKOP, Hlavná 398/33, 935 34 Veľký Ďur
Zabezpečíme báger a bágrovanie, UNC stroj, minibáger, traktorbáger, sklápač, vyklápač. Zemné a výkopové práce v meste Levice a okolie, Vráble, Nitra.