Naše služby

Búracie práce

Búracie práce

S búraním je spojených ďaleko viac starostí, ako ľudia očakávajú. S našou pomocou sa nepríjemnostiam búraniska poľahky vyhnete. Postaráme sa o všetko - ponúkame kompletnú demoláciu budov na kľúč. Zadáte nám úlohu a my ju rýchlo, cenovo výhodne a čisto zrealizujeme. Stavebnú suť z búraniska odvezieme na skládku, alebo sa postaráme o jej recykláciu. Demolujeme rôzne typy budov – veľké budovy, železobetónové objekty, tehlové stavby, strechy a tak ďalej. Na búranie používame špičkové stroje, ktoré si poradia aj s tým najodolnejším materiálom.
Recyklácia stavebnej sute

Recyklácia stavebnej sute

Recyklácia materiálov vám zníži náklady na prepravu a skladovania odpadu. Navyše je to ideálne riešenie z pohľadu životného prostredia. Na recykláciu je možné použiť odpad z demolácie budov, vozoviek a ďalších objektov. Recyklácia stavebnej sute je možné vykonať v mieste vzniku alebo v recyklačnom stredisku firmy.
Výkopové práce

Výkopové práce

Výkopové práce zrealizujeme presne podľa vašej potreby. Zvládneme akúkoľvek výkopovú hĺbku. Na prácu používame moderné a výkonné stroje. Postaráme sa o výkopy pre základové pásy, základové dosky, žumpy, inžinierske siete, bazény, ČOV či pivnice. Zabezpečíme aj menšie práce ako napríklad prípravu zhutneného lôžka pod zámkovú dlažbu.


 

Terénne úpravy

Terénne úpravy

Stojí vašej vytúženej záhrade v ceste nevhodný terén? Pozemky len zriedka majú ideálny povrch. Našťastie nie je zložité ich upraviť podľa potreby. S našou pomocou zmeníte terén podľa vašich predstáv – a to rýchlo a za dobrú cenu. V prípade potreby zabezpečíme zhutnenie lôžka pre spevnené plochy.
Nákladná autodoprava vyklápačmi

Nákladná autodoprava vyklápačmi

Potrebujete doviezť štrkopiesky či kamenivo? Prípadne odviezť prebytočnú zeminu a stavebnú suť? Naše vyklápače zvládnu aj tie najnáročnejšie úlohy.
Betónové žumpy

Betónové žumpy

Súčasťou ponuky našej firmy sú aj železobetónové žumpy.

Copyright © 2016 HUDIKOP - Zemné a výkopové práce - Ľubomír Húdik - HUDIKOP, Hlavná 398/33, 935 34 Veľký Ďur
Zabezpečíme báger a bágrovanie, UNC stroj, minibáger, traktorbáger, sklápač, vyklápač. Zemné a výkopové práce v meste Levice a okolie, Vráble, Nitra.